Performance Marketing

Výkonností marketing v digitálním prostředí přináší výsledky. Ať jsou vaším cílem registrace, objednávky, přihlášení nebo metriky jako CPA, PNO, ROAS, dokážeme si s tím poradit.

Náš přístup.

Prostřednictvím široké palety platforem dovedeme uživatele k finální akci, ať je jakákoliv. Kampaňová a webová analytika nám poskytne potřebné informace k pokročilé optimalizaci a následné automatizaci. Data propojíme s analytickými nástroji a dále je vizualizujeme v personifikovaném reportu.

Naše práce.

Nutraceutics

Pro klienta Nutraceutics spravujeme kampaně v Česku, Slovensku a Maďarsku, které naplňují celkové obchodní výsledky společnosti. Základem jsou výkonnostní kampaně v systémech Google, Sklik a Facebook, doplněné o nové nastupující platformy jako jsou například Criteo. Důležité je pro nás rovnocenné partnerství, které je založené na důvěře. Klient s námi je ochoten sdílet obchodní výsledky jako celek. Tato důvěra, respektive tyto informace pak mohou být přidanou hodnotou, kterou se snažíme zužitkovat v kampaních a reagovat tak flexibilněji na dané časové období, spotřebitelské chování apod.

GROHE

Globální značka GROHE nám svěřila do péče kampaně na českém trhu v obsahové síti Seznamu. Cílem je maximalizovat zásah v cílové skupině a zároveň přivést potenciální zákazníky na webové stránky klienta.

Ceníme si této spolupráce o to více, protože komunikační linka se týká udržitelnosti, konkrétně edukace o důležitosti ochrany vodních zdrojů, respektive produktů, které pomáhají šetrněji nakládat s vodou.

Náš team.

Jsme tým různorodých lidí, kreativci i analytici, ostřílení markeťáci, kteří se v prostředí marketingu pohybují už řadu let. Každý z nás přináší to, co umí nejlépe, a dohromady tak vytváříme silný celek zkušených odborníků a tvůrců, který spojuje stejné nadšení – a to vnést do světa marketingu svěží přístup. 

Postupy, kterým věříme, nemáme jen na papíře, ale skutečně je přenášíme do praxe tak, abychom vytvářeli práci, na které nám skutečně záleží.

 Chcete vědět více? Napište nám!