Nutraceutics

Pro klienta Nutraceutics spravujeme kampaně v Česku, Slovensku a Maďarsku, které naplňují celkové obchodní výsledky společnosti. Základem jsou výkonnostní kampaně v systémech Google, Sklik a Facebook, doplněné o nové nastupující platformy jako jsou například Criteo. 

Důležité je pro nás rovnocenné partnerství, které je založené na důvěře. Klient s námi je ochoten sdílet obchodní výsledky jako celek. Tato důvěra, respektive tyto informace pak mohou být přidanou hodnotou, kterou se snažíme zužitkovat v kampaních a reagovat tak flexibilněji na dané časové období, spotřebitelské chování apod.

27 názorů na “Nutraceutics”

  1. Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

  2. Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me.

  3. Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.